Войти
Закрыть

Готель "Таня" в самому центрі міста Чортків.

Готель "Таня"

          Готель "Таня" знаходиться в самому центрі міста Чортків, за адресою; вулиця Тараса Шевченка, 34. Вхід в готель зі сторони центальної площі, якраз по праву руку від оригінального пам`ятника молодому Тарасу Григоровичу Шевченку. Сам готель "Таня" розміщується на 2-му поверсі будівлі і представляє собою класичний сімейний міні-готель економ-класу.

Чортків - маленький Львів.

Чортків

       Старовинне містечко Чортків — місто обласного значення в Тернопільській області в західній частині держави Україна. Чортків є центром однойменного   Чортківського  району.  Містечко розташоване над річкою Серет, що знаходиться у південній частині галицького Поділля.
       Наше містечко Чортків є другим за розміром, звичайно, після обласного центру - Тернополя, містом в області. Чортків відоме прекрасною спадщиною архітектурних будівель та історичних пам`яток, хорошим туристичним потенціалом і своєрідним галицьким колоритом. Чортків - беззаперечна класика Тернопільщини, практично неможливо знайти туристичний маршрут по Тернопільській області, який би не був пов'язаний із Чортковом. Окрім наполегливих пішохідних мандрівників, що здатні пішки, з рюкзаком за плечима, обійти пів-країни, Чортків також популярний серед любителів сплавів по річках, а також серед підземних туристів - спелеологів, що полюбляють вивчати відомі та маловідомі печери нашого краю і Чортківщини також.

Навигация